Magdalena Grządziel
Gabinet psychologiczny Katowice

Medytacja kierowana, relaksacja #6 – Zajrzyj w swoje marzenia

mks

Marzenia są ważne, dodają nam siły i chęci do życia. Gdy jest ich zbyt  wiele możemy zagubić się w ich natłoku, wtedy trudno nam odróżnić te  naprawdę ważne od tych mniej dla nas istotnych. Czasami rezygnujemy z  nich z różnych powodów, wtedy zapominamy o nich, upychamy je w  najgłębszych czeluściach naszej psychiki. A one? Czekają tam na nas –  czasami tylko po to, żeby przypomnieć nam o naszych wartościach, o tym  kim jesteśmy, innym razem po to, by skonfrontować nas z naszymi lękami,  by umożliwić rozwój, byśmy mogli poczuć się wolni i szczęśliwi.  

Dzisiaj zapraszam Cię do wspólnej podróży do Twojego wewnętrznego  świata, do miejsca, gdzie możesz spotkać swoje marzenia.  

Medytacja  to jedno z niezastąpionych narzędzi do pracy z samym sobą. W  czasie  medytacji koncentrujemy się na oddechu, mantrze lub obiekcie   medytacyjnym – w przypadku medytacji kierowanej, na głosie prowadzącego,   jednocześnie pozostając świadomymi wszystkiego, co dzieje się wokół i   wewnątrz nas.

Zobacz także

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawnego działania. Możesz zarządzać tymi ustawieniami w Swojej przeglądarce. Akceptuję Polityka prywatności

Polityka prywatności