Magdalena Grządziel
Gabinet psychologiczny Katowice

O mnie

mks

Jestem psychologiem, który wie jak ogromnym wyzwaniem jest praca nad samym sobą i jakie korzyści wiążą się z każdym, nawet najmniejszym krokiem w tym procesie.

Praktykę, po ukończeniu studiów, rozpoczęłam półrocznym stażem na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Katowicach, gdzie współprowadziłam terapie grupowe. Obecnie prowadzę terapie indywidualne, współpracuję z Poradnią Zdrowia Psychicznego Altermed i Fundacją Hinc Sapientia. W mojej pracy integruję różne techniki terapeutyczne, głównie jednak korzystam z narzędzi modelu transpersonalnego, który cenię za łatwość i szybkość w dokonywaniu potrzebnych zmian oraz ich trwałość. Wciąż staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Ukończyłam m.in. 9 miesięczny kurs „Podstawy teoretyczne i warsztatowe systemów psychoterapeutycznych”, kurs „Model transpersonalny”, obecnie szkolę się w Katowickim Instytucie Psychoterapii.

Modeli psychologicznych można uczyć się wszędzie, ja uczę się od innych ludzi oraz pasji: motoryzacji, jogi i medytacji. Motoryzacyjna pasja nauczyła mnie jak ważna jest energia właściciela, joga pokazała mi na czym polega połączenie między ciałem i umysłem oraz jak ważna jest równowaga wewnętrzna. Korzystając  z profitów płynących z medytacji, uczę się zmieniać siebie i poszerzać horyzonty.

Lubię też podróżować, bo to pozwala zmienić perspektywę. Uważam jednak, że najcenniejszą wiedzą jest ta, którą czerpiemy od innych. Każdy dzień staram się postrzegać jako możliwość rozwoju, wciąż zdobywam nową wiedzę, by móc się dzielić nią i pomagać innym.

Zapraszam do kontaktu i na mój profil na facebook-u.

Magdalena Grządziel

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawnego działania. Możesz zarządzać tymi ustawieniami w Swojej przeglądarce. Akceptuję Polityka prywatności

Polityka prywatności